*نام:
 *نام خانوادگی :
   *پست الکترونیک:
استان محل سکونت :
 
شهر محل سکونت :
 
 شماره تلفن همراه:
 *جنسیت:

 *طریقه آشنایی با ما
تاریخ تولد:
سال:
ماه:
روز:
*نام کاربری:
 
  *کلمه عبور:
   *تکرار کلمه عبور:

مزایای عضویت در باریاب - استفاده از امکانات مخصوص اعضا - ارسال اخبار و اطلاعات جدید به ایمیل شما - و ...
 *نام کاربری:


04 خرداد 93

ثبت نام بیش از 130 شرکت طی دو ماه نخست سال در سامانه باریاب


مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از ثبت نام بیش از 130 شرکت طی دو ماه نخست سال در سامانه باریاب خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل باردرون شهری و حومه شهرداری مشهد ،سید مهدی علوی مقدم از باریاب به عنوان سامانه نوین جستجوی بار و وسیله حمل یاد کرد و گفت:این سامانه امکان ارتباط الکترونیکی سریع وبهینه صاحبان کالا و موسسات حمل و نقل را فراهم می آورد.
وی با بیان این که آگاهي به موقع ازوضعيت بار و ناوگان مناسب درشبکه حمل ونقل يکي از دغدغه‌هاي مهم کارگزاران حمل و نقل و صاحبان کالا به شمار مي‌رود افزود: پاسخ گويي درست به اين نياز به اندازه‌اي اهميت دارد که مي‌تواند بهره وري و کاهش قيمت تمام شده قابل ملاحظه‌اي را به همراه داشته باشد.
علوی مقدم با اشاره به این که دراین سامانه اطلاعات شرکت های حمل و نقل باردرون شهری مشهد و نوع عرضه خدمات آن ها ثبت می شود اظهارداشت:دراین سامانه ، عرضه كننده خدمات حمل بار، با در دسترس قرار دادن اطلاعات خود علاوه بر بازاریابی ،كارآيي بازار حمل باررا افزايش داده ونقش موثری در کاهش هزینه ها ایفا خواهند کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد هدف اصلی راه اندازی این سامانه را  تسهیل در دسترسی متقاضیان حمل بار در هر موقعیت و با هر نوع محموله و همچنین ارتقا کیفیت خدمات از طریق ایجاد فضای رقابت بین شرکت ها اعلام کرد .
 علوی مقدم از باریاب به عنوان سامانه ای نوین برای حمل و نقل سریع تر و سودآوری بیشتریاد کرد وادامه داد : با استفاده از این سامانه می‌توانید از امکاناتی مثل جستجو در بین تمامی شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل بار ثبت شده در سامانه، دریافت اطلاعات مربوط به هر شرکت، ثبت ومشاهده نظرات و یا شکایات، ومشاهده مکان شرکت‌ها بر روی نقشه برخوردار شوید.
کاربران می توانند با مراجعه به آدرس  http://ftms-mashhad.ir/regbar.aspx   اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و به خانواده بزرگ باریاب بپیوندند.
 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد می باشد