*نام:
 *نام خانوادگی :
   *پست الکترونیک:
استان محل سکونت :
 
شهر محل سکونت :
 
 شماره تلفن همراه:
 *جنسیت:

 *طریقه آشنایی با ما
تاریخ تولد:
سال:
ماه:
روز:
*نام کاربری:
 
  *کلمه عبور:
   *تکرار کلمه عبور:

مزایای عضویت در باریاب - استفاده از امکانات مخصوص اعضا - ارسال اخبار و اطلاعات جدید به ایمیل شما - و ...
 *نام کاربری:


24 اردیبهشت 93

سامانه باریاب سامانه ای برای ارائه خدمات بیشتربه شهروندان


مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از سامانه باریاب به عنوان سامانه ای برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد ، سید مهدی علوی مقدم با بیان این مطلب اظهارداشت:با گسترش فناوری و تکنولوژی ، استفاده از خدمات مبتنی بر وب و تلفن های همراه کمک بسیار موثری در کاهش و مدیریت تقاضای سفر داشته و امروزه در کشورهای توسعه یافته خدمات متعددی از طریق این شبکه ها به مردم ارائه می شود.
وی سامانه باریاب را به عنوان نخستین سامانه اطلاع رسانی و ارائه خدمات هوشمند حمل و نقل بار درون شهری به شهروندان اعلام کرد و افزود :این سامانه در راستای اجرا سیاست های شهرالکترونیک توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری به زائران و مجاوران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ارائه شده است.
علوی مقدم تسهیل در دسترسی متقاضیان حمل بار در هر موقعیت ، با هر نوع محموله از طریق درخواست به شرکت ها و ارائه کنندگان خدمات حمل بار را هدف اصلی این سامانه دانست و یادآورشد: ارتقا کیفیت خدمات از طریق امتیاز بندی و رقابت بین شرکت ها از دیگر مزایای استفاده از این سامانه است .
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مشهد ،مشارکت شهروندان و ارائه نقطه نظرات آنان را باعث ارتقا و توسعه کمی و کیفی این سامانه عنوان کرد و ازفعالان حوزه حمل و نقل بار درون شهری مشهد خواست با ثبت نام در این سامانه شهروندان را در دسترسی به خدمات هر چه بیشتر یاری کنند .
 

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد می باشد